CEO Event
CEO Event

HABERLER

'TRT World Citizen Ödülleri' Sahiplerini Buldu

TRT tarafından düzenlenen "TRT World Citizen Ödülleri"nin 2020 ve 2021 yılları kazananları törenle ödüllerini aldı. 

TRT'nin sosyal sorumluluk girişimleri arasındaki, ilk olarak 2017'de "Pozitif değişime ilham olmak" ilkesiyle yola çıkan "TRT World Citizen Ödülleri", düzenlenen törenle 5 farklı kategoride sahiplerini buldu.

Törende konuşan TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, ödüle layık görülenlerin iyilik dünyasına katkılar sunduğunu dile getirdi.

DEVAM

TEKNOFEST KARADENİZ BAŞLADI!

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, Samsun'da kapılarını ziyaretçilere açtı.

DEVAM

CEO EVENT MEDYA A.Ş. 2021 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Ceo Event Medya Anonim Şirketi'nin 2021 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 10 Ağustos 2022 tarihinde şirket merkezinde gerçekleştirildi.

DEVAM

BAŞKENT KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ

Kültür ve Turizm Bakanlığının, Ankara'nın tarihi ve kültürel değerlerine uluslararası ölçekte dikkati çekmek amacıyla hayata geçirdiği Başkent Kültür Yolu Festivali 28 Mayıs - 12 Haziran tarihleri arasında Ankara'da düzenlendi.

 

DEVAM

TUR 2022 ŞAMPİYONU PATRİCK BEVİN!

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda 8. ve son etap hava şartları nedeniyle iptal edildi. Yeni Zelandalı Patrick Bevin turu genel klasman lideri olarak bitirdi.

 
DEVAM

TUR 2022 - 7. ETAP

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun  yedinci etabını Yeni Zelandalı Patrick Bevin kazandı.

 

DEVAM

6. ETAPTA ZAFER CALEB EWAN'IN!

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun altıncı etabını Belçika'nın Lotto Soudal takımından Avustralyalı Caleb Ewan kazandı.

 

DEVAM

TUR 2022 - 5. ETAP

Turun 5. gününde geçilen Manisa-Ayvalık etabını, Hollanda temsilcisi Team DSM'den Avustralyalı Sam Welsford kazandı.

DEVAM

KRALİÇE ETABI'NIN GALİBİ SEPULVEDA!

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 4. gününde İzmir'de başlayıp Spil Milli Parkı'nda sona eren "Kraliçe Etabı"nı kazanan İtalya'nın Drone Hopper-Androni Giocattoli takımından Arjantinl Sepulveda, genel klasman liderliğine yükseldi.

DEVAM

3. ETABIN LİDERİ JASPER PHİLİPSEN!

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (Tour of Türkiye) üçüncü etabını Belçikalı bisikletçi Jasper Philipsen kazandı.

DEVAM

2. ETABIN GALİBİ KADEN ALEXANDER GROVES

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun  ikinci etabını Avustralyalı bisikletçi Kaden Alexander Groves kazandı.

DEVAM

TUR 2022 - 1. ETAP

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Tour of Türkiye) Muğla'nın Bodrum ilçesinden başladı.

DEVAM

CEO EVENT MEDYA - KATAR ORTAKLIĞI

Şirketimizin orta ve uzun vadeli yatırım planları çerçevesinde ana faaliyet konusu etkinlik yönetimi olan, Katar'da çeşitli alan ve konularda kampanyalar yapmak ve organizasyonlar düzenlemek için Katar vatandaşı Ali Shabib N Al-Attiya ve Dr. Mourad Aly ile anlaşma imzaladı.

 

DEVAM

YILDIZLARIN GECESİ TEAM TÜRKİYE TEBRİK RESEPSİYONU

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları ve 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda mücadele eden sporcular ve antrenörler için "Yıldızların Gecesi-Team Türkiye Tebrik Resepsiyonu" düzenledi.

DEVAM

TİM 2021 YILI DIŞ TİCARET RAKAMLARININ AÇIKLANMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da düzenlenen programda 2021 yılı dış ticaret rakamlarını açıkladı.

 

DEVAM

AKKUYU NÜKLEER TEDARİKÇİ SEMİNERİ

Akkuyu Nükleer A.Ş. Mersin, Adana, Antalya, İstanbul ve Ankara Ticaret ve Sanayi Odalarının desteğiyle tedarikçi semineri Mersin'de düzenledi.

DEVAM

TEKNOFEST 2021 SONA ERDİ

T3 Vakfı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen dünyanın en büyük festivali TEKNOFEST 21-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirildi.

 

DEVAM

TEKNOFEST 5. GÜN

TEKNOFEST heyecanının beşinci günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşti.

DEVAM

TEKNOFEST 4. GÜN

Teknofest'te dördüncü gün yarışmalar, etkinlikler ve birbirinden özel hava gösterileriyle birlikte tamamlandı.

DEVAM

TEKNOFEST 3. GÜN

Teknofest'in üçüncü günü yağmura rağmen ziyaretcilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

 

DEVAM

TEKNOFEST 2. GÜN

Ayakları yere basmayan tek festival TEKNOFEST'in ikinci günü birbirinden eğlenceli etkinlik, yarışmalar ve hava gösterileriyle birlikte tamamlandı.

DEVAM

TEKNOFEST 1. GÜN

Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali  Atatürk Havalimanı'nda başladı

 

DEVAM

TEKNOFEST 2021 BAŞLIYOR!

Dünyanın en büyük havacılık festivallerinden olan ve ayakları yerden kesen TEKNOFEST heyecanı, 21-26 Eylül tarihleri arasında Atatürk Havalimanı'nda  başlıyor.

DEVAM

CEO EVENT MEDYA A.Ş. 2020 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Ceo Event Medya Anonim Şirketi'nin 2020 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 15 Eylül 2021 tarihinde şirket merkezinde gerçekleştirildi.

DEVAM

TEKNOFEST 2021 ROKET YARIŞMASI

Gençlerin uzay teknolojileri alanına ilgilerini artırmayı amaçlayan TEKNOFEST 2021 Roket Yarışması, 1-12 Eylül tarihleri arasında Aksaray Tuz Gölü'nde gerçekleştirildi.

DEVAM

RED BULL SPORCUSU DARİO COSTA'DAN DÜNYA REKORU!

Red Bull sporcusu Dario Costa, Kuzey Marmara Otoyolu, Çatalca Mevki T1 ve T2 Tünelleri’nden 43,44 saniyede geçerek, "Uçak ile En Uzun Tünel Uçuşu" dünya rekorunu kırdı ve Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi

DEVAM

AKINCI TİHA TESLİMAT VE KURS BİTİRME TÖRENİ

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı liderliğinde yürütülen AKINCI projesi kapsamında Baykar tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI Tiha'nın Teslimat ve Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi.

DEVAM

MEZOPOTAMYA MARKA TANITIMI

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin turizm potansiyelini tüm dünyaya tanıtmak üzere oluşturulan "Mezopotamya" markasının tanıtımı, Bakan Ersoy ve Bakan Varank'ın da katıldığı programla Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi'nde  yapıldı.

 

 

DEVAM

TUR 2021'İN ŞAMPİYONU JOSE MANUEL DIAZ GALLEGO!

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu (TUR 2021), Fransa'nın Delko takımından İspanyol bisikletçi Jose Manuel Diaz Gallego kazandı.

DEVAM

7. ETAPTA ZAFER JASPER PHILIPSEN'İN

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 7. etabı  Marmaris-Turgutreis'i Alpecin-Fenix takımından Belçikalı Jasper Philipsen birinci bitirdi.

DEVAM

6. ETABIN LİDERİ JASPER PHILIPSEN!

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 6. etabı  Fethiye-Marmaris'i Belçika'nın Alpecin-Fenix takımından Jasper Philipsen birinci bitirdi.

DEVAM

KRALİÇE ETABIN GALİBİ JOSE MANUEL DIAZ!

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 5. etabı  Kemer-Elmalı'yı (Göğübeli) Fransa'nın Delko takımından İspanyol bisikletçi Jose Manuel Diaz Gallego birinci bitirdi.

DEVAM

CAVENDISH'TEN ÜST ÜSTE ÜÇÜNCÜ ZAFER!

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 4. etabı Salcano Alanya-Kemer'i Belçika'nın Deceuninck-Quick-Step takımından Büyük Britanyalı Mark Cavendish üst üste üçüncü kez birinci bitirdi.

 

DEVAM

TUR 2021 - 3. ETAP

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun üçüncü gününde 212,6 kilometrelik Beyşehir-Alanya etabı yapıldı. Etabı, turun ikinci etabı olan Konya-Konya'yı da kazanan Mark Cavendish birinci bitirdi.

DEVAM

2. ETABIN GALİBİ MARK CAVENDISH

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun ikinci günündeki Konya-Konya etabını, Belçika'nın Deceuninck-Quick-Step takımından Büyük Britanyalı Mark Cavendish birinci bitirdi.

DEVAM

TUR 2021 - 1. ETAP

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (TUR 2021) Konya Mevlana Meydanı'ndan verilen start ile başladı. 

 

DEVAM

56. CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU

56'ncı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu için geri sayım başladı. 55 sene sonra ilk kez geçen yıl salgın yüzünden yapılamayan ve  bu sene 11 Nisan'da Kapadokya'dan başlaması planlanan TUR 2021, yoğun kar yağışı nedeniyle  iptal edilerek 11 Nisanda 2. Etabı ile Konya’da başlayacak.

DEVAM

TEKNOFEST 2021 LANSMAN TOPLANTISI

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali 2021'in  tanıtım toplantısı Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirildi.

DEVAM

RED BULL RACİNG İSTANBUL TANITIMI

Dokuz yıl sonra Türkiye'ye dönen ve 13-14-15 Kasım'da İstanbul'da düzenlenen F1 Türkiye Grand Prix öncesi İstanbul'da tarihi yarımadada tanıtım filmi çekildi.

DEVAM

SAKARYA MTB CUP 2020

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından 23-25 Ekim tarihlerinde düzenlenen 2020 Dağ Bisikleti Maraton Dünya Şampiyonası organizasyonunda Ayçiçeği Bisiklet Vadisi, farklı ülkelerden yüzlerce sporcu ve antrenörü ağırladı.

DEVAM

TEKNOFEST GÜNEŞİ DOĞUDAN YÜKSELDİ...

“Milli Teknoloji Hamlesi” sloganı ile yola çıkan ve Türkiye’nin teknoloji üreten bir topluma dönüşmesini hedefleyen TEKNOFEST, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde 24 - 27 Eylül tarihleri arasında milli mücadelenin gazi şehri Gaziantep’te gerçekleştirildi.

DEVAM

TEKNOFEST ÜÇÜNCÜ GÜN

Gaziantep'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen, dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'in üçüncü günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

DEVAM

TEKNOFEST İKİNCİ GÜN

Dünyanın en büyük teknoloji festivali TEKNOFEST ikinci gününde yarışmalar ve hava gösterileriyle devam etti

 

DEVAM

TEKNOFEST 2020 GAZİANTEP’TE BAŞLADI!

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen Uzay ve Teknoloji Festivali "TEKNOFEST 2020" milli mücadelenin gazi şehri Gaziantep’te kortej yürüyüşüyle başladı..

DEVAM

TEKNOFEST 2020 HEYECANI BAŞLIYOR!

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST için geri sayım başladı. Bu yıl Gaziantep ev sahipliğinde gerçekleşen TEKNOFEST 2020, 24 Eylül saat 10:00'da  Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde başlıyor!

 

DEVAM

''TEKNOFEST 2020'' ROKET YARIŞMASI

Gaziantep’te gerçekleştirilecek TEKNOFEST öncesinde roket yarışları, öğrencilerin katılımıyla Aksaray Tuz Gölü’nde 1 - 13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi.

 

DEVAM

KALYON GÜNEŞ TEKNOLOJİLERİ FABRİKASI AÇILIŞ TÖRENİ

Türkiye'nin ilk, Avrupa ve Orta Doğu'nun tek entegre güneş paneli üretim fabrikası  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da açıldı.

DEVAM

CEO EVENT MEDYA A.Ş. 2019 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Ceo Event Medya Anonim Şirketi'nin 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 07 Ağustos 2020 tarihinde şirket merkezinde gerçekleştirildi.

DEVAM

İGA 'SEN DEĞERSİN' MOTİVASYON TOPLANTISI

Her yıl çalışanlarının katılımıyla düzenlenen İGA Skywalkers etkinliği bu yıl  'Sen Değersin' temasıyla İstanbul'da gerçekleştirildi. 

DEVAM

TEKNOFEST 2020 GÜNEŞİ DOĞUDAN YÜKSELECEK

Ülkemizin bağımsız, müreffeh ve güçlü yarınları için “milli teknoloji hamlesi” hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilen TEKNOFEST bu yıl 24-27 Eylül 2020 tarihlerinde milli mücadelenin gazi şehri Gaziantep’te düzenlenecek.

 

DEVAM

TÜRKAKIM PROJESİ AÇILIŞ TÖRENİ

Tarihi enerji yollarını değiştiren, Rus doğal gazını Türkiye üzerinden Avrupa'ya aktaracak olan dev proje TürkAkım doğalgaz boru hattının açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve  Rusya Devlet Başkan'ı Vladimir Putin'in katılımıyla gerçekleşti. 

DEVAM

YENİDEN ASYA ÇALIŞTAYI

Yeniden Asya Girişimiminin akademi ve düşünce kuruluşları ayağındaki ilk adımı  “Yeniden Asya Çalıştayı”   Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun katılımıyla Ankara'da düzenlendi.

DEVAM

İİT SOSYAL İŞLER BAKANLAR ZİRVESİ ÜÇÜNCÜ GÜN

İslam İşbirliği Teşkilatı Sosyal İşler Bakanları Zirvesi'nin üçüncü günü Cumhurbaşkanı, Recep Tayyip Erdoğan ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk katılımıyla tamamlandı.

DEVAM

İİT SOSYAL KALKINMADAN SORUMLU BAKANLAR KONFERANSI

İslam İşbirliği Teşkilatı ülkelerinin sosyal kalkınma bakanları İstanbul’da toplandı.

DEVAM

MARKA BULUŞMALARI ÜÇÜNCÜ GÜN

Ankara Ticaret Odasının "Düğüm Çözülüyor" temasıyla düzenlediği Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları sona erdi.

DEVAM

MARKA BULUŞMALARI İKİNCİ GÜN

Dijitalleşmenin getirdiği yeniliklerin, dünyadaki değişen güç dengelerinin ve oluşan yeni dengelerin masaya yatırıldığı Uluslarası Ankara Marka Buluşmaları ikinci günüyle devam ediyor.

DEVAM

ULUSLARARASI ANKARA MARKA BULUŞMALARI

Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen, üç gün boyunca yurt içi ve yurt dışından alanında marka olmuş 250 konuşmacının katılacağı Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları görkemli açılış töreniyle başladı.

DEVAM

DEK KONUŞMALARI – BP ENERJİ GÖRÜNÜMÜ

“BP Enerji Görünümü 2019” Raporu üzerinden Türkiye ve dünyanın enerji gündeminin değerlendirildiği 6. DEK Konuşmaları, 19 Kasım 2019 tarihinde JW Marriott Hotel'de gerçekleştirildi.

DEVAM

DESIGN WEEK'E 61 BİN KİŞİ İLE REKOR KATILIM

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Ticaret Bakanlığı koordinasyonuyla 14-17 Kasım'da düzenlenen Design Week Turkey 2019, 61 bin 382 ziyaretçi ile bugüne kadar olan en yüksek katılımcı sayısına ulaştı.

DEVAM

DESIGN WEEK 2019 ÜÇÜNCÜ GÜN

DWT’19 üçüncü günüyle endüstriyel tasarım, moda, görsel iletişim tasarımı, mimari başta olmak üzere bir dizi alanda panel ve konferanslar, sergiler, atölyeler ile devam etti.  

DEVAM

DESIGN TURKEY TASARIM ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri, bu yıl sekizinci kez sahiplerini buldu. Törende 13 kategoride 62 tasarım ve tasarımcı ödül aldı.

 

DEVAM

DESIGN WEEK 2019

Türkiye'de tasarım kültürünün oluşmasına ve Türk tasarımcıların dünyaya tanıtılmasına katkı sağlayan Design Week Turkey 2019 (Türkiye Tasarım Haftası) başladı. 

 

DEVAM

3. İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI ARABULUCULUK KONFERANSI

3. İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülkeler Arabuluculuk Konferansı Türkiye’nin evsahipliğinde İstanbul’da toplandı.

DEVAM

6. İSTANBUL ARABULUCULUK KONFERANSI

6. İstanbul Arabuluculuk Konferansı “ Uluslararası Barış için Arabuluculuk: Durum Değerlendirmesi ve İleriye Bakış” temasıyla, 31 Ekim 2019 tarihinde İstanbul Conrad Hotel'de düzenlendi.

DEVAM

TURKCELL 25. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ RESEPSİYONU

Türkiye'nin teknolojide öncü bir ülke olması için çalışmalarını ve yatırımlarını aralıksız olarak sürdüren Turkcell, 25'inci yılı etkinlikleri kapsamında başkent Ankara'da özel bir resepsiyon düzenledi.

DEVAM

BİR FESTİVALDEN DAHA FAZLASI : TEKNOFEST'TE SON GÜN REKOR KATILIMLA TAMAMLANDI

Türkiye'nin en büyük uzay havacılık ve teknoloji festivali TEKNOFEST rekor katılımla son gününü tamamladı.

DEVAM

TEKNOFEST'TE BEŞİNCİ GÜN

Ayakları yere basmayan tek festival TEKNOFEST'te beşinci gün tamamlandı.

DEVAM

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN TEKNOFEST'TE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ne katıldı.

DEVAM

TEKNOFEST'TE ÜÇÜNCÜ GÜN

Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği TEKNOFEST İstanbul Havacılık Uzay ve Teknoloji Festivali üçüncü gün etkinliklerini yoğun katılımla tamamladı.

DEVAM

TEKNOFEST'İN İKİNCİ GÜNÜ

Türkiye'nin en büyük Teknoloji etkinliği TEKNOFEST ikinci gününde etkinlik ve hava gösterileriyle devam etti.

    

DEVAM

AYAKLARI YERE BASMAYAN TEK FESTİVAL TEKNOFEST BAŞLADI

Ayakları yere basmayan tek festival TEKNOFEST 2019 başladı.

Geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen ve 550 bin ziyaretçi ile Türkiyenin en büyük festivali olmaya imza atan milli teknoloji hamlesi Teknofest’in ikincisi Atatürk Havalimanında çoşkuyla başladı.

DEVAM

TEKNOFEST 17 EYLÜL 09:00'DA START ALIYOR

Türkiye’nin en büyük festivali TEKNOFEST 2019 17 Eylül  09:00’da Atatürk havalimanında başlıyor.

DEVAM

SAKARYA MTB CUP 2019

Uluslararası Dağ Bisikleti Şampiyonası Sakarya MTB Cup T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

DEVAM

TEKNOFEST 2019 BAŞLIYOR

Dünyanın en büyük ikinci havacılık festivali olan TEKNOFEST İstanbul Havacılık Uzay ve Teknoloji Festivali 17-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek.

 

DEVAM

'ORTA DOĞU'DA BARIŞ KONULU ULUSLARARASI MEDYA SEMİNERİ'

BM Küresel İletişim Dairesi ile Dışişleri Bakanlığı'nın iş birliğinde düzenlenen 2019 Birleşmiş Milletler Orta Doğu'da Barış Konulu Uluslararası Medya Semineri, 11-12 Eylül'de Ankara'da düzenlendi.

DEVAM

TEKNOFEST KAPSAMINDA TUZ GÖLÜ'NDE ROKETLER FIRLATILDI

TEKNOFEST kapsamında, düzenlenen roket yarışması rekor ilgi gördü. Öğrencilerin uzay teknolojileri alanında ilgilerini arttırarak kabiliyetlerini geliştirmek amacıyla yapılan yarışmada öğrencilerin aylarca üzerinde çalıştığı roketler, Tuz Gölü'nden gökyüzüne fırlatıldı.

DEVAM

HARBİYE AÇIKHAVA KONSERLERİ

Harbiye Açıkhava Konserleri  21-30 Ağustos 2019'da birbirinden değerli sanatçıları Harbiye'de ağırladı.

DEVAM

BORSA İSTANBUL’DA GONG ÇALDI! CEO EVENT HİSSELERİ İŞLEM GÖRMEYE BAŞLADI…

‘Büyük İşlerin CEO’su’ Halka Arz Gong Töreni 31 Mayıs Cuma günü Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Dr. Korkmaz Ergun, CEO Event Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Olçok, Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Topaç, CEO Event ekibi ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşti. 

DEVAM

BÜYÜK İŞLERİN CEO'SU HALKA AÇILIYOR

CEO Event hisse senetleri, 23-24 Mayıs 2019'da borsa birincil piyasada halka arz ediliyor. Büyük 'Event'imizden sizde payınızı alın. 

DEVAM

CEO EVENT KURUMSAL TANITIM KAMPANYASI BAŞLADI

Kurumsal tanıtım kampanyamız 6 Mayıs 2019 tarihinde açıkhava, internet siteleri ve sosyal medya mecralarında yayınlanmaya başlandı.

 

DEVAM

İSEDAK 35. İZLEME KOMİTESİ TOPLANTISI

İSEDAK 35. İzleme Komitesi Toplantısında üye ülkeler arasında ekonomik ve ticari işbirliğini geliştirmeye yönelik çabalarına ilişkin son gelişmeler ele alındı.

DEVAM

CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU'NU FELIX GROSSSCHARTNER KAZANDI

55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu Bora-Hansgrohe takımının Avusturyalı bisikletçisi Felix Grossschartner kazandı.

İstanbul Sultanahmet Meydanı'nda 16 Nisan'da başlayan TUR 2019'un Sakarya ile İstanbul arasındaki 172,4 kilometrelik altıncı ve son etabı yapıldı. Avrasya Tüneli'nden geçen bisikletçiler, Sultanahmet Meydanı'nda finiş noktasına ulaştı.

DEVAM

TUR 2019'UN BEŞİNCİ ETABIN GALİBİ FELIX GROSSSCHARTNER

55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR 2019) beşinci etabını, Bora-Hansgrohe (Almanya) takımının Avusturyalı bisikletçisi Felix Grossschartner kazandı.

DEVAM

TUR 2019'DA 4. ETAPTA ZAFER CALEP EWAN'IN

55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR 2019) dördüncü etabını, Lotto Soudal (Belçika) takımının Avustralyalı bisikletçisi Caleb Ewan kazandı.

DEVAM

TUR 2019'DA 3. ETAP FABIO JAKOBSEN'İN OLDU

55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR 2019) üçüncü etabını, Deceuninck Quick-Step (Belçika) takımının Hollandalı sporcusu Fabio Jakobsen kazandı.

DEVAM

TURDA 2. ETABIN GALİBİ BENNETT

55.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunun ikinci etabını, Bora Hansgrohe takımının İrlandalı sporcusu Sam Bennett ilk sırada tamamladı.

DEVAM

55. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU 1. ETABI

55.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu İstanbul Ayasofya meydanından başlayıp Tekirdağ Gençlik Ve Spor Müdürlüğü Sahil ışıklarında sona erdi.

DEVAM

10. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUM VE FUARI

Enerji verimliliği sektörünün en önemli etkinliği olan Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı onuncu kez 11 - 12 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında, başarı ile tamamlandı.

DEVAM

İİT İSLAM ZİRVESİ KONFERANSI

22 Mart 2019 tarihinde İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) İcra Komitesi Yeni Zelanda’da gerçekleştirilen terör saldırısı başta olmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu  başkanlığında İstanbul’da toplandı.

DEVAM

TEKNOFEST: AYAKLARI YERE BASMAYAN İLK FESTİVAL

Türkiye'nin havacılık ve uzay bilimlerindeki birikiminden ilham alan 'Teknofest, İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali', 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında İGA İstanbul Yeni Havalimanı'nda gerçekleştirildi. Event yönetimini CEO Event’in üstlendiği festival, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın önderliğinde ülkemizin belli başlı kurum, kuruluş ve şirketlerini bir araya getirdi.

DEVAM

TÜRKİYEʼNİN EN BÜYÜK ENERJİ YATIRIMI: AKKUYU NÜKLEER

Deniz yapıları inşaatının temelinin atılmasının ardından 3 Nisan 2018'de Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin temel atma töreni yapıldı.​

DEVAM

D-8 KONSEYİ 17. TOPLANTISI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanʼın ev sahipliğinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayıʼnda yapılan zirveye, D8 ülkeleri olan İran, Pakistan, Bangladeş, Malezya, Endonezya, Mısır ve Nijeryaʼnın devlet ve hükümet başkanları ile üst düzey temsilcileri katıldı.

DEVAM

NEW YORK TÜRKEVİ TEMEL ATMA TÖRENİ

New York Türkevi temel atma törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Emine Erdoğanʼın yanı sıra Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve çok sayıda bakan katıldı.

DEVAM

MARKA TÜRKİYE

Türkiyeʼnin mevcut potansiyelini harekete geçirmek amacıyla düzenlenen eventlerden biri olan Marka Türkiyeʼde, ülke ve şehir markaları, İskoçya ve Londra örnekleriyle masaya yatırıldı.

DEVAM

VAKIF EMEKLİLİK VİZYON'17

'Tek Takım Tek Yürek' sloganıyla gerçekleştirilen Vakıf Emeklilik 2017 Vizyon toplantısı, kurum çalışanları için sunumlar, eğitim seminerleri ve konserlerle coşkulu bir evente dönüştü.

DEVAM

BİR VEFA ANITI: ŞENOL GÜNEŞ STADYUMU

Trabzonspor'un eski yuvası olan Avni Aker Stadıʼndan kortej yürüyüşü ile başlayan açılış programı, protokol konuşmaları ile devam etti. CEO Eventʼin damgasını taşıyan 3D animasyon gösterileri, koreografiler ve kulübün 50 yıllık tarihinden daha önce yayınlanmamış özel görüntüleri içeren video gösterisi Trabzonspor taraftarlarınca coşku ile karşılandı.

DEVAM

DÜNYA ENERJİ KONGRESİ: 'YENİ UFUKLARI KUCAKLAMAK'

2016 yılında global düzeyde dikkatle takip edilen etkinliklerden biri de 23. Dünya Enerji Kongresiʼydi. Katılımcıların enerji sorunlarını ve çözümlerini küresel bir bakış açısıyla ele aldığı kongre, dünyanın enerji alanında söz sahibi olan ülkelerin temsilcilerini İstanbulʼda buluşturdu

DEVAM

YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ ETKİNLİKLERİ

Dünyanın en büyük mimari projelerinden biri olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü, açılışa yoğun ilgi gösteren milletimiz için de büyük bir gurur kaynağı oldu.

DEVAM

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER DÜNYA İNSANİ ZİRVESİ

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki- Moonʼun çağrısıyla 23-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen Dünya İnsani Zirvesi, BM Genel Kurulu dışında bugüne kadar küresel ölçekle en geniş katılımlı toplantı olarak tarihe geçti. Zirvenin ev sahipliğini Türkiyeʼnin yapması için teklif, yine Ban Ki-Moonʼdan geldi. Türkiyeʼnin zirve için önerilmesinin nedeni, insani yardımlar konusunda dünyaya örnek olacak çalışmalara imza atmasıydı. Bu teveccüh de zirveyi, CEO Event için çok daha anlamlı hale getirdi.

DEVAM

THY YÖNETİM ZİRVESİ

Türk Hava Yolları, gelenekselleşen yönetim zirvesini Antalyaʼda gerçekleştirdi. Zirveye 700ʼün üzerinde üst düzey Türk Hava Yolları yöneticisi katıldı.

DEVAM

BURSAʼNIN YENİ SEMBOLÜ: TİMSAH ARENA

Dünyanın en heyecan verici stadları arasında gösterilen 44 bin kişilik Timsah Arena Stadı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.

DEVAM

1000 YILIN SESİ

Ülker Sports Arenaʼda gerçekleştirilen programda, 60ʼa yakın ülkeden misafirler katıldı. Dünyanın dört köşesinde Türkçe öğrenen gençler bir araya geldi.

DEVAM

İTO ÖDÜLLERİ

İstanbulʼun küresel anlamda çekim merkezi olmasını amaçlayan İTO Ödülleri Töreni, Çırağan Sarayıʼnda gerçekleştirildi.

DEVAM

NATO DIŞİŞLERİ BAKANLARI ZİRVESİ

13-14 Mayıs 2015 tarihlerinde Antalya, yoğun gündemiyle diplomasi tarihine geçecek önemli bir zirveye ev sahipliği yaptı. Dünyanın en güçlü askeri paktı olan NATO ülkeleri dışişleri bakanlarının bir araya geldiği zirve boyunca Türkiye, uluslararası kamuoyunun ilgi odağı oldu.

DEVAM

TÜRK TELEKOM 175. YIL KUTLAMASI

Türk Telekomʼun 175. kuruluş yıldönümü, Ankaraʼda düzenlenen törenle kutlandı. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğanʼın yanısıra bakanlar da katıldı.

DEVAM

TÜRKVİZYON

Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkvizyon Şarkı Yarışması, Türk dünyasını müziğin evrensel diliyle buluşturmayı hedefliyordu.

DEVAM

ANDRÉ RIEU KONSERLERİ

Klasik müziği geniş kitlelerle buluşturan sanatçı olarak ünlenen André Rieu’nun 2013 ve 2014’teki İstanbul konserleri, her seferinde salon konserlerinin ambiyansını aşan büyüleyici atmosferde gerçekleştirildi. 

DEVAM

FIFA U-20 DÜNYA KUPASI

Türkiyeʼde düzenlenen FIFA U-20 Dünya Kupasıʼnın resmi açılış töreni, Kayseri Kadir Has Stadyumuʼnda oynanan Küba-Kore Cumhuriyeti karşılaşmasının ardından gerçekleştirildi.

DEVAM

TRT 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ

TRT 35. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği, 45 ülkenin çocuklarının katılımıyla İzmir'de, 15-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi. 

DEVAM

2020 ADAY ŞEHİR TANITIM ETKİNLİKLERİ

Küresel düzeyde çok sayıda merkezde düzenlenen tanıtım faaliyetleri zorlu ve büyük efor isteyen bir çalışma temposu gerektiriyordu. Bu süreçte pek çok üst düzey heyet, Türkiyeʼde ağırlandı. Esma Sultan Yalısı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğanʼın katılımıyla Dünya Olimpiyat Komitesi resepsiyonuna ev sahipliği yaptı.

DEVAM

DÜNYA SATRANÇ OLİMPİYATI İSTANBUL'DA

Uluslararası platformda satrancın en büyük organizasyonu olarak kabul edilen ve 1927 yılından itibaren resmi olarak FIDE (Dünya Satranç Federasyonu) tarafından organize edilen 40. Dünya Satranç Olimpiyatı, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığıʼnın desteğiyle İstanbulʼda düzenlendi.

DEVAM

TENİSİN ALTIN RAKETLERİ WTA'DA BULUŞTU

WTA (Womanʼs Tennis Association) Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası, İstanbulʼda düzenlenen en büyük spor eventlerinden biri olarak tarihe geçti.

DEVAM

MERHABA TÜRK TELEKOM ARENA

Ali Sami Yenʼe hüzünlü vedanın ardından Galatasarayʼın yeni stadının açılışı, coşkulu bir atmosferde gerçekleştirildi.

DEVAM

ELVEDA ALİ SAMİ YEN

Birçok uluslararası araştırmada dünyanın en etkili taraftar atmosferine sahip olduğu defalarca teyit edilen Ali Sami Yen, şanına yakışır bir veda töreniyle taraftarlarını son kez ağırladı

DEVAM
HABERLER

Türkiye'nin en büyük, dünyanın ise sayılı etkinliklerine adını yazdıran CEO Event'ten haberler için doğru yerdesiniz.

Düzenlediğimiz eventlerin ve bizden haberlerin, muhteşem görsellikle bezenmiş hikayeleri, bir tık kadar yakınınızda.

Sizleri, nefes kesen bir yolculuğa davet ediyor, heyecan dolu bu renkli dünyayı keşfetmeye çağırıyoruz.


 

ANA SAYFAYA DÖN